czwartek, 20 lutego 2014

Garbusy w TrójmieścieNie tak dawno opisana została prężna ekipa garbusowa "Garbate Stokrotki" i organizowane przez Nich Przedsięwzięcie - GARBOJAMA. Dziś chcę przedstawić kolejną świetną brygadę motoryzacyjnych zapaleńców, którzy stworzyli świetną i bardzo dobrze funkcjonującą rodzinę. Mam przyjemność zaprezentować Wam OLD VW 3 CITY, czyli Klub Garbusiarzy z Trójmiasta.

źródło: http://oldvw.pl/


Słowo "rodzina" we wstępie zostało użyte celowo, a to dlatego, ponieważ Garbusiarze z Trójmiasta właśnie tak się czują w swoim towarzystwie. Wśród członków klubu nie ma oficjalnego lidera, przewodnika stada. Wszyscy razem są dla siebie wsparciem, starają się sobie nawzajem pomagać. Trzeba także pochwalić owych wspaniałych ludzi znad Bałtyku, że bardzo często podróżują po różnych krańcach Polski bez względu na przeciwności jak choćby odległość, pogoda i inne. 
Jak możemy przeczytać na stronie internetowej tej nadmorskiej brygady, drużyna tych ludzi o wspólnej motoryzacyjnej pasji nie jest nigdzie zrzeszona ani zarejestrowana. To na prawdę fenomen, że taka liczba osób o wspólnych upodobaniach potrafi bez konieczności wytypowania oficjalnego przywódcy świetnie się dogadywać i organizować. Wszystko za sprawą wspólnych kontaktów, a także forum internetowego, które zastąpiła po części zmodernizowana i bardzo ładnie wykonana strona internetowa. Jak sami przyznają się na własnym portalu internetowym przyjemność sprawia im przebywanie w swoim towarzystwie i rozpieszczanie, tulenie, bawienie się ze swoimi VW-milusińskimi maszynami. To na prawdę świetna i zgrana rodzina. Spotkać ich możecie wszędzie tam... gdzie o Garbusach i VW-klasykach robi się głośno.

Zarażajcie swoją pasją! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz